38(098)966-8-222, (093)42-400-42 info@top-hotels.in.ua

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
Імя*
Прізвище*
Email*
Телефон моб.*
Країна*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
38(098)966-8-222, (093)42-400-42 info@top-hotels.in.ua

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
Імя*
Прізвище*
Email*
Телефон моб.*
Країна*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Єгипет

Єгипет – популярний напрям відпочинку в українців. В цій країні безліч туристичних пам’яток. Найцінніший – Червоне море, найкрасивіше море на Землі, рай для любителів дайвінгу. Єгипет – це древні руїни, фортеці, храми. Єгипетські піраміди – єдине офіційне чудо світу, що збереглося з античних часів. В Єгипті багато релігійних пам’яток – гора Мойсея, і монастир Святого Антонія, найбільший в світі ісламський університет «Аль-Азхар».
Відпочинок в Єгипті ділиться на два погодних сезони: прохолодніший, який триває з листопада до березня і спекотний, тривалістю з квітня до жовтня. Середня температура повітря 26С, середня температура води 24С. Навесні виникають пісочні бурі і пилові шторми. На курорті Шарм-ель-Шейх клімат тепліший, ніж в Хургаді (температура повітря і води тут на 2-3 градуси вище). З моря дме легкий бриз, який створює відчуття постійної свіжості. Незважаючи на спеку вдень, вечорами в Єгипті прохолодно.

Найбільш відвідуваними туристами регіонами країни є:
Гіза – піраміди в Гізі, одне з чудес світу.
Луксор – центр археології з величавими пам’ятками історії світу.
гора Мойсея – саме на цій горі Мойсей отримав 10 заповідей Божих.
Узбережжя Червоного моря, Хургада, Шарм-Ель-Шейх, Сафага, Таба – морські курорти Єгипту.
Рас Мухаммед – національний заповідник Сінайсього півострова.
Олександрія – популярний середземноморський курорт із древньою історією.

Громадянам України для в’їзду в Єгипет з метою туризму віза оформляється по прильоту в країну.
В аеропорті Шарм-Ель-Шейху візу можна не оплачувати, при умові того, що не покинете Синайський півострів. В аеропортах Хургади, Таби необхідно придбати візу вартістю 25 доларів США. Віза дає право на одноразовий в’їзд та безперервне перебування в країні протягом одного місяця (30 днів).
Для перетину кордону слід мати закордонний паспорт, термін дії не менше 6 місяців, авіаквиток (в обидві сторони), ваучер на проживання в готелі, страховку.

Столиця: Каїр
Валюта: єгипетський фунт
Віросповідання: іслам.

В Єгипті не рекомендується пити воду з-під крана, прохолодні напої «на розлив», зрізати і пошкоджувати корали. При купанні постарайтеся нічого не чіпати руками, так як більшість риб отруйні, не можна відривати корали (штраф до 100 $). Купатися в нічний час в Єгипті не дозволяється.
Спиртні напої в Єгипті можна придбати тільки в магазинах DUTY FREE протягом доби з моменту в’їзду.

КУРОРТИ ЄГИПТУ


Хургада Хургада – курортний центр на Червоному морі.
Хургада ідеально підходить для відпочинку з дітьми. Тут круглий рік сяє сонце, нескінченні піщані пляжі, прекрасні можливості для занять серфінгом і підводним плаванням. В Хургаді сотні сучасних готелів. Харчування в готелях, як і на інших єгипетських курортах, організоване за принципом шведського столу, причому асортимент відрізняється різноманітністю та багатством, пропонується багато овочів, фруктів, риби. Днем можна перекусити в одному з численних ресторанчиків, розташованих як в самих готелях, часто прямо на пляжі, так і в старій, екзотичній частині міста. Темніє тут рано, але це ніяк не відбивається на житті курорту – безліч дискотек, ресторанів, кафе, казино чекають нічних відвідувачів. Ви зможете відвідати легендарний палац Тисяча і одна ніч, де щовечора проходять театралізовані вистави на теми життя в Єгипті в епоху фараонів.


Шарм-ель-Шейх Шарм-ель-Шейх – місто-курорт на південному березі Синайського півострова узбережжя Червоного моря. В перекладі з арабської “залив шейхів”. Це найпрестижніший морський курорт Єгипту. Особливо високо Шарм-ель-Шейх цінують любителі підводного плавання. Саме тут знаходиться національний парк Рас-Мухаммад, якому немає рівних за кількістю і різноманітністю коралів, морської флори і фауни. Бухта Наама Бей вразить Вас своїм різноманіттям ресторанів, сувенірних магазинів і нічних розваг. Великої популярності набирає район Соха.


Сома Бей – новий перспективний туристичний регіон, розташований на відстані біля 50 км від Хургади.

Макаді Бей – курорт на відстані 30 кілометрах від курорту Хургада. Це курорт з незайманою природою, розкішними пляжами із золотавим піском, чиста морська вода.

Сафага – ще один курорт для дайверів. Барвисті коралові мілини і унікальний екологічно чистий пісок магнітом ваблять туристів.

Ель Гуна – унікальний курорт, де всі вілли знаходяться на маленьких острівцях, з’єднаних між собою каналами з містками.

Таба – невеликий курорт в Єгипті. Знаходиться поблизу єгипетсько-ізраїльського кордону. Чудові види на гори, лагуни, каньйони і шикарні пляжі – це і є курорт Таба.

бронюйте вже

РЕКОМЕНДОВАНІ ТУРИ