38(098)966-8-222, (093)42-400-42 info@top-hotels.in.ua

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
Імя*
Прізвище*
Email*
Телефон моб.*
Країна*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
38(098)966-8-222, (093)42-400-42 info@top-hotels.in.ua

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
Імя*
Прізвище*
Email*
Телефон моб.*
Країна*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Туреччина

Туреччина – це країна теплого і ласкавого моря та чистого гірського повітря. Разом з нашими партнерами ми пропонуємо відпочинок в Туреччині продуманий до дрібниць: від зустрічі в аеропорту, трансферу до готелю, харчування за системою “все включено” до анімаційної програми під час відпочинку.
Туреччина ідеальна країна для сімейного відпочинку: в кожному готелі, який ми пропонуємо діють дитячі клуби і анімація, спеціальні пропозиції.
Туреччини це прекрасно обладнані пляжі. Країну омивають 4 моря: Чорне море, Середземне море, Егейське море, Мармурове море.
Час в Туреччині і Україні не відрізняється.
Літо у внутрішніх континентальних районах Туреччини повсюдно спекотне і посушливе, зими снігові і холодні.
У Туреччині діє валюта турецька ліра. Краще ввозити гроші в американських доларах або в євро, вони приймаються майже скрізь.
Найбільш відвідуваними туристами регіонами країни є:
Стамбул – пам’ятників ісламської і візантійської архітектури.
Каппадокія – незвичайні природні формування вулканічного походження і печерні міста.
Узбережжя Егейського моря – пам’ятники античної культури, руїни давньогрецьких і римських міст.
Узбережжя Середземного моря, Мерсін, Анталія – морські курорти південного берега Туреччини.
Візовий режим для громадян України відсутній, за умови, що загальний термін перебування на території Турецької Республіки не перевищуватиме 90 днів протягом шести місяців з дати першого в’їзду.
Для перетин кордону слід мати закордонний паспорт, термін дії не менше 4 місяців, авіаквиток (в обидві сторони), ваучер на проживання в готелі, страховку.

Столиця: Стамбул
Валюта: ліра
Віросповідання: переважно мусульманство.

КУРОРТИ ТУРЕЧЧИНИ


АнталіяАнталія вважається головним курортом країни. Місто підноситься на висоті 30 м над рівнем моря і розташований на схилах гір, які вкриті сосновими лісами.
Приліт в аеропорт Анталія. Відстань від аеропорту до готелів міста не перевищує 30 хвилин.
В Анаталії сонце світить з квітня по жовтень. Найспекотнішим місяцем вважається серпень: середня температура повітря становить + 33 ° С, вода прогрівається до + 27 ° С.
Пляжі Анталії прекрасно обладнані для комфортного відпочинку, прибережна смуга рясніє численними барами, дискотеками і магазинами. Місцеве узбережжі можна розділити на три пляжні зони. Район Кон’яалти представлений муніципальними пляжами з великою білою галькою, центральна скеляста частина – штучними пляжами-платформами, район Лара – піщаними пляжами.
В Анталії зберігся старий квартал, а також ряд історичних пам’ятників. У їх числі Ворота Адріана, споруджені на честь відвідування міста римським імператором Адріаном в 130 році н.е. Над містом височить незвичайний Рифлений мінарет заввишки 37 м, побудований в XIII столітті. Інша незвичайна визначна пам’ятка – Зрізаний мінарет, зруйнований в свій час блискавкою. Унікальні історичні знахідки експонуються в Археологічному музеї Анталії. На окрему увагу заслуговує колоритний морський порт і вітрильна гавань. В Антальї розташований великий центр водних атракціонів Акваленд, луна-парк, дельфінарій і зоопарк.
Рекомендуємо відпочинок в Анталії активним туристам, які прагнуть познайомитися з культурою і життям сучасної Туреччини.


АланіяАланія – невелике курортне місто, в 130 км від Анталії. Курорт розділений на дві частини високою скелею, на якій знаходиться старе місто з великою кількістю пам’яток різних епох. Стіни старого міста простяглися більш ніж на 8 км. На схід від замкового пагорба розташований базарний квартал з розсипом магазинчиків, чайних і ресторанів. У числі головних курортних пам’яток Аланії – пляж Клеопатри з білосніжним піском.
Приліт в аеропорт Анталія. Відстань від аеропорту до готелів курорту складає від 90 до 140 км, загальний час в дорозі близько 2 годин.
Аланія славиться своїм субтропічним кліматом, тут завжди дуже тепле море. Найспекотнішим місяцем вважається серпень: середня температура повітря становить + 31 ° С, вода прогрівається до + 27 ° С.
Пляжі в Аланії піщано-галькові і досить вузькі. На захід від міста, в поселеннях Конакли, Окуджалар, Авсалар, пляжна смуга представлена ​​щільним жовтим піском. Вхід в море пологий, що ідеально підходить для туристів з дітьми.
Одним з найпрекрасніших зразків стародавньої архітектури міста і головною визначною пам’яткою Аланії є стіни візантійської фортеці.
В Аланії розташований аквапарк з 23 гірками і луна-парк.
Рекомендований: для сімейного відпочинку.


БелекБЕЛЕК – курорт розташований на відстані в 25 км від Анталії і орієнтований на престижний відпочинок. П’ятизіркові готельні комплекси побудовані без шкоди для соснових лісів, що становлять природне багатство регіону. Белек – ідеальне місце для любителів спорту та активного відпочинку.
Приліт в аеропорт Анталія. Відстань від аеропорту до готелів курорту складає від 20 до 40 км.

Курорт Белек характеризується м’яким субтропічним кліматом. Морський тепле повітря, просочене йодом, змішується з запахами лісу і надають оздоровчий ефект на весь організм. Температура води і повітря дає можливість загоряти й купатися з квітня по листопад.
Прибережна зона Белека представлена ​​двадцятикілометровими піщаними пляжі і практично всі відзначені «Блакитним прапором» за чистоту узбережжя і вод. Широкі пляжі не менше 50 м покриті дрібним і великим піском.
Неподалік від Белека знаходяться руїни античного міста Перга, який вважається другим за важливістю історичним містом після Ефеса, величний амфітеатр Аспендос і архітектурний пам’ятник Сегла. На заході Белека розташований Національний заповідник, де можна побачити все розмаїття тваринного і рослинного світу регіону.
Рекомендований: для активного відпочинку мандрівникам з високим рівнем достатку.


КемерКЕМЕР – сучасний курорт, розташований на відстані 40 км від Анталії. Місто знаходиться в екологічно чистому районі на території національного природного парку. З одного боку Кемер оточують соснові ліси і цитрусові сади, з іншого – піщані і галькові пляжі, відмічені «Блакитним прапором».
Приліт в аеропорт Анталія. Відстань від аеропорта до готелів курорту складає до 70 км.

Незважаючи на те, що 300 днів в році в Кемері є сонячними, тут панує відмінний від решти узбережжя мікроклімат. Завдяки захисту соснових лісів, температура повітря не така спекотна, а вечора бувають прохолодними. Купальний сезон в Кемері триває з травня по жовтень.

Узбережжя Кемера умовно ділиться на дві пляжні зони. Міський гальковий пляж пропонує широкі можливості для занять різними видами водного спорту, а також морські екскурсії на яхтах. Другий, піщано-гальковий пляж обрамлений цитрусовими деревами, що утворюють прохолодну тінь, і підходить для спокійного відпочинку. Більшість готельних пляжів засипані піском, проте, біля самої кромки води залишена тонка смужка гальки, що дозволяє зберегти її прозорість.
Кемер включає в себе шість курортних районів – саме місто Кемер, поселення Бельдібі, Гейнюк, Кіріш, Текірова та Чамьюва.
Головна визначна пам’ятка курортної зони – руїни античних міст Олімпос і Фаселіс, що служили притулком для піратів ще в III столітті до н.е. Тут можна побачити стародавні акведуки, амфітеатри, базиліки, лазні, надгробні плити і саркофаги.
У Кемері розташований невеликий аквапарк, представлений водними атракціонами з гірками, водоспадами і басейнами, а також всілякими кафе і закусочними.
Рекомендований: для активного відпочинку та для сімейного відпочинку.


МармарисМАРМАРИС розташований на півострові між Егейським і Середземному морем.

Приліт в аеропорт м Даламан. Відстань від аеропорту до готелів курорту складає 90 км, загальний час в дорозі не перевищує 2 годин.

Клімат Мармаріса є типовим середземноморським – теплий і сухий. Сонце світить з квітня по жовтень.

У Мармарисі багатокілометрові піщано-галькові пляжі і прозора бірюзова вода. Вхід в море плавний, глибина наростає поступово. Зовсім поруч з містом розташований красивий пляж Клеопатри.

Рекомендуємо курорт для молодіжного відпочинку і активним туристам.
Рекомендований: для активного туриста та молодіжного відпочинку.


СідеСІДЕ – курорт, розташований на невеликому півострові в 75 км від Анталії.

Приліт в аеропорт Анталії. Відстань від аеропорту до готелів курорту складає від 50 до 70 км, загальний час в дорозі не перевищує 1 години 30 хвилин.

Клімат Сіде є середземноморським, літо тут спекотне і сухе.

Сіде славиться своїми прекрасними піщаними пляжами. Так, бухта Кумкей з пологим входом в воду, рівним і дрібним пісочком є улюбленим місцем відпочинку туристів з дітьми.

Сіде буде цікавий любителям стародавньої історії. Місто є унікальним музеєм під відкритим небом з безліччю прекрасно збережених пам’яток античності.

Рекомендований: для відпочинку з дітьми та цінителів екскурсійних програм.

бронюйте вже