38(098)966-8-222, (093)42-400-42 info@top-hotels.in.ua

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
Імя*
Прізвище*
Email*
Телефон моб.*
Країна*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
38(098)966-8-222, (093)42-400-42 info@top-hotels.in.ua

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
Імя*
Прізвище*
Email*
Телефон моб.*
Країна*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Трускавець

Трускавець – курорт здоров’я та відпочинку

Курорт Трускавець, що розташований в Прикарпатті, з року в рік залишається відомим та відвідуваним бальнеологічним курортом України та Європи. Популярністю курорт Трускавець завдячує лікувальній воді “Нафтуся”. Гостей курорт Трускавець зачаровує двома мальовничими природними парками, зростаюча якість обслуговування, великий набір медичних процедур та достойні умови для відпочинку. В Трускавці є безліч санаторіїв, готелів, лікувальних комплексів, діють два бювети з мінеральною водою, численні галицькі кафе, ресторанчики, розважальні центри, парк відпочинку.
курорт Трускавецькурорт Трускавець

Лікувальні води Трускавця


Мінеральні води “Нафтуся” Трускавця відомі по всьому світі. Мінеральні води Трускавця застосовують для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, обміну речовин, хвороб нирок і сечовивідних шляхів.
Мінеральна вода «Нафтуся» застосовується для лікування в Трускавці вже понад сто років. Нафтуся – це слабомінералізована, гідрокарбонатна, магнієво-кальцієва вода, з вмістом великої кількості органічних речовин. У складі «Нафтусі» виявлений цілий комплекс мікроелементів, основними з яких є залізо, мідь, йод, бром, марганець, літій, свинець. «Нафтуся» використовується для лікування захворювань печінки та жовчовивідних шляхів, нирок, порушень обміну речовин.
В результаті лікування «Нафтусею» зникають запальні процеси, виводяться дрібні камені і пісок з жовчного міхура і нирок, знижується ризик повторного утворення каменів, відновлюються функції печінки і нирок, активізується робота органів ендокринної системи.
«Нафтуся» сприяє виведенню з організму недоокислених продуктів обміну, радіонуклідів, відновленню роботи імунної системи.
В центральних бюветах Трускавця «Нафтуся» відпускається в теплому і холодному вигляді, відповідно до призначення лікарів. Тепла застосовується для лікування захворювань печінки та жовчовивідних шляхів, холодна – для лікування нирок. Також воду Нафтуся доставляють в бювети санаторіїв, наприклад Rixos Прикарпаття, Міротель Ресортс енд Спа, Нафтуся Пикарпаття, Молдова, Дніпро. Карпати, Шале, Лісова пісня та інші.

Води «Софія» і «Марія» застосовують для лікування хвороб шлунково-кишкового тракту, в тому числі хронічних гастритів з різним рівнем кислотності і виразкової хвороби.

«Броніслава» має виражену протизапальну дію і застосовується для лікування патології верхніх дихальних шляхів, горла.

«Юзя» вода із вмістом гліцерину, сприятливо впливає на шкіру, і застосовується при вмиванні.

Що лікують на відпочинку в Трускавці:


Відпочинок в Трускавці поєднують з лікуванням:
• захворювання печінки
• захворювання нирок
• функціональних захворювань жовчних шляхів і жовчного міхура
• хронічних холециститів
• хронічних панкриатитів
• хронічних циститах
• цукрового діабету у стані стабільної компенсації
• захворюваннях шкіри (дерматити, екзема, псоріаз, лишай, себорея)
• захворюваннях хребта (остеохондроз, кифосколіоз)

Санаторії Трускавця


Відпочинок в Трускавці, який зміцнює здоров’я, пропонують санаторії Трускавця. Ми ж пропонуємо відпочинок в санаторіях Трускавця без переплат за доступними цінами, надавши при цьому комфортні умови проживання, харчуванням, лікування та екскурсії.
В санаторіях Трускавця гостям пропонують дієтичний раціон та широкий набір медичних процедур – водолікування (підводний душ масаж, аромаванни), фізіотерапії. озокеритотерапії, різноманітні масажі.
Ми рекомендуємо такі санаторії Трускавця, як Ріксос Прикарпаття, Mirotel Resort&Spa, Свитязь, Карпати, Шахтар, Молдова, Шале Грааль та Лісова Пісня.
Шале ТрускавецьРіксос Прикарпаття

Готелі в Трускавці та приватний сектор Трускавця


Якщо Ви бажаєте поєднати відпочинок в Трускавці без проходження санаторного лікування, вживаючи тільки трускавецьку Нафтусю, тоді пропонуємо вам скористатися послугами численних приватних вілли з комфортними номерами, міні-готелів або квартир. Деякі готелі та вілли пропонують обмежений набір медичних процедур та харчування.

Як доїхати в Трускавець?


Дістатися в Трускавець можна автомобілем, поїздом, автобусом або на таксі. До Трускавця курсують нічний потяг із Києва, швидкий експрес з Києва та фірмовий поїзд з Дніпра. Зі Львова та Трускавця щоденно курсують маршрутні таксі за графіком. Також можна замовити трансфер до курорту. Автомобільні шляхи до Трускавця перебувають у доброму стані.