38(098)966-8-222, (093)42-400-42 info@top-hotels.in.ua

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
Імя*
Прізвище*
Email*
Телефон моб.*
Країна*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
38(098)966-8-222, (093)42-400-42 info@top-hotels.in.ua

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
Імя*
Прізвище*
Email*
Телефон моб.*
Країна*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

У Прагу на вихідні. Відень та Будапешт!

Ціна
From₴2,100
Ціна
From₴2,100
Жовтень 18, 2018

Продовжити бронювання

Зберегти в список бажаних покупок

Adding item to wishlist requires an account

352
3 ночі
Східниця
Прага
Мін. Вік: 6+
Мах. Осіб: 20
Деталі туру

Прага – одне з найкрасивіших міст Європи. В даній екскурсії Ви побачите Астрономічний годинник, Ратушу, Карлов міст, прогуляєтеся по вуличці Паризькій, Староміській та Вацлавскій площі, де знаходяться численні старовинні споруди і панує особлива празька атмосфера.
Перед Вами постане Замок Орлик, розташований над Влтавою, який зведений на 80-ти метровій скелі. Всі пам’ятки Праги представляють по своїй суті унікальні і неповторні об’єкти архітектури або культури, оскільки на кожному кроці, Ви зможете тут зустріти багатовікові будівлі і величні палаци, пам’ятники і музеї.
Сьогодні в Празі представлені всі основні стилістичні напрямки, які надають унікальну можливість городянам помилуватися будівлям дивовижною романської епохи або найяскравішими творами неокласицизму. До таких будівель, перш за все, варто зарахувати Базиліку Святого Георгія, закладену в місті ще в далекому 920 м. На даний момент настільки яскраве і величне прикраса міста являє собою найголовніший символ раніше існуючої на території Чехії романської епохи.

Виїзд

Східниця – 13:00
Трускавець – 13:30
Дрогобич – 14:00

Тривалість

3 ночі: 1 ніч в Празі

В ціну включено:

 • Проїзд комфортабельним автобусом Східниця-Прага-Східниця
 • Проживання в готелі 2** в Празі зі сніданком
 • Супровід керівника-екскурсовода по всьому маршруту
 • Оглядова піша екскурсія Прагою - Злата Прага

У ціну туру не включено

 • Вхідні квитки
 • Медичне страхування на період туру – 58 грн.
 • Факультативні екскурсії
 • Проїзд в громадському транспорті та таксі
 • Візова підтримка, у разі відсутності біометричного паспорту

Важливо

 • В салоні автобуса категорично заборонено ходити та їсти
 • Чай, кава в автобусі не готуються
 • Туалет в автобусі відсутній
 • Зупинки автобуса здійснюються тільки у відповідності до програми туру
 • Мінімальна кількість для туру - 15 осіб
Необхідні документи:
 • Для громадян України дійсний закордонний біометичний паспорт
 • Страховий поліс медичного страхування
 • Кошти на банківському рахунку із випискою з терміналу
 • У разі відсутності біометичного паспорту - документи для отримання візи
 • Розписка про повернення з туру
Програма туру

День 1.Виїїзд на кордон

Збір учасників туру в готельному комплексі ДіАнна Східниця.
Виїзд із Східниці – 13:00
Виїзд з м.Трускавець з АЗС – 13:30
Заправка в м.Дрогобич. 14:00 виїзд до кордону

День 2.Знайомство з Прагою

Приїзд до Праги.
Оглядова пішохідна екскурсія Знайомство з Прагою. Ви поринете у легенди Старого Міста, відвідаєте головну історичну площу – Старомєстську, від розкішної Порохової вежі пройдете дорогою королів, станете свідком параду апостолів на старому астрономічному годиннику Орлої: про рухомі фігурки курантів – апостолів, алегорії смерті та півня знають навіть всі! Потрібно взувати зручне взуття – екскурсія повністю пішохідна та проходить по бруківці.
Поселення в готель. Знайомство з громадським транспортом у супроводі керівника групи.
Вільний час.
Факультативні екскурсії. Королівські Градчани (15€). На лівому березі річки Влтави розташувались Королівські Градчани – один із чотирьох історичних районів Праги, який зупинив мить прекрасної королівської епохи. З моменту свого створення Градчани постійно добудовувались, ставши згодом символом розвитку і процвітання чеської держави. Тут знаходиться найбільший і найвідоміший замковий комплекс у світі – Празький замок, який вражає своєю величчю і красою. Розкішні палаци, храми, мальовничі сади, фонтани і мости утворюють прекрасний ансамбль, який запрошує Вас відчути атмосферу колись такого недоступного королівського життя.
Факультативна екскурсія: двогодинна прогулянка на кораблику по річці Влтава (25€). Милуючись могутньою рікою та ще незвіданою Прагою, Ви зможете пообідати за шведським столом та відпочити перед самостійною прогулянкою по Празі. На кораблику є дві палуби: нижня з панорамними вікнами, яка опалюється в холодний період – на ній знаходиться ресторан, та верхня – відкрита.
Факультативна вечірня екскурсія «Тіні старого міста» (15€). Прогулянка вечірньою Прагою крізь століття. З Вами йтиме гід в костюмі з палаючої лампою в руці замість указки. Про життя, мрії і трагедії від примари, що є духом страченого бургомістра. Родзинка для тих, хто вже з Прагою знайомий і для сімей з дітьми. Від Старомєстської до Малостранської площі пройдете по маловідомих романтичних вуличках. Легенди та правдиві історії доповнять казкову атмосферу освітленої гасовими ліхтарями нічної Праги. Початок з настанням темряви.
Ночівля.

День 3.Відень та Будапешт

Сніданок. Виселення з готелю.
8:00 – переїзд до столиці Австрії – Відня.
Вільний час.
Факультативна екскурсія «Віденська симфонія» (15€). Просторе місто, де у всьому відчувається недбало-марнотратний розмах минулої імперії. Неймовірно красивий, затишний історичний центр, ув’язнений у кільце садів і парків. Витончена архітектура в світлих тонах – і в голові мимоволі починають звучати вальси Штрауса, які, здається, тільки тут і можна було створити, надихнувшись атмосферою легкого, п’янкого міста.
Екскурсія починається знайомством із зимовою резиденцією династії Габсбургів Хофбург, далі прогулянка по Віденській Рінґштрассе, огляд пам’ятника Марії-Терезії, Парламенту, Ратуші, Віденської опери і собору св. Стефана. Орієнтовний час початку оглядової екскурсії 13:00.
Факультативна екскурсія: «Скарбниця Габсбургів» (15€ + вхідний квиток 9€ тільки для дорослих від 18 років). В імператорському замку Габсбургів, за розкішними дверима, сховалася тисячолітня історія Європи, представлена коронами з дорогоцінним камінням, скіпетрами, зброєю, церковними реліквіями, вишуканими ювелірними виробами та коронаційним одягом імператорів Священної Римської Імперії. Ця колекція Габсбургів є чи не найважливішим у світі зібранням династійних та релігійних скарбів – Списа долі, Чаші Грааля з рогом Єдиногора, найбільшого в світі смарагду, єдиної в світі восьмикутної корони, оздобленою перлинами та коштовним камінням. Скарбниця охоплює своєю красою та багатством, її кімнати розповідають про долі своїх власників: їх злети та падіння, радості та біди, міфи та легенди, багатство та розкіш.
Факультативна екскурсія: Віденська Опера (15€ + вхідний квиток приблизно 6€). Віденська опера – один з найвідоміших оперних театрів Європи та світу. Кращі світові постановники, режисери та художники сцени з величезним задоволення демонструють свою майстерність досвідченій та критичній віденської публіці. А раз в рік паркет театру дивовижним чином перетворюється на величезний бальний зал знаменитого Віденського Оперного балу, де сотні пар всю ніч кружляють у ритмі вальсу. Завдяки своїй вишуканій архітектурі, багатій історії та традиціям, будівля цього театру є справжньою гордістю австрійців. Тому не дивно, що побувати у Відні та не відвідати Оперу вважається справжнім злочином.
Переїзд в Будапешт. Орієнтовний час виїзду 18:00.
факультативна екскурсія «Будапешт в ілюмінації» – прогулянка на кораблику по Дунаю (15€). Сім мостів через Дунай, набережна у святковій ілюмінації, Фортечна гора з королівським палацом – панорама, оголошена ЮНЕСКО частиною Всесвітньої культурної спадщини.« Згорнути На кораблику є дві палуби: нижня з панорамними вікнами, яка опалюється в холодний період, та верхня – відкрита.
Переїзд в Україну.

День 4.Україна

Прибуття в Україну. Орієнтовно 12:00

Карта
Фотогалерея