38(098)966-8-222, (093)42-400-42 info@top-hotels.in.ua

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
Імя*
Прізвище*
Email*
Телефон моб.*
Країна*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
38(098)966-8-222, (093)42-400-42 info@top-hotels.in.ua

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
Імя*
Прізвище*
Email*
Телефон моб.*
Країна*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Східниця

Східниця – курорт для відпочинку, лікування та оздоровлення

Східниця розкинулася в долині, висота якої 600 метрів над рівнем моря на укосах Карпат. Надзвичайно чисте повітря, чаруюча тиша бойківського села та цілющі мінеральні води типу Нафтуся приваблює тисячі туристів з усього світу.
Східниця – живописне гірське селище міського типу на Львівщині, «Українська Швейцарія». Недалеко від курорту Східниця, на віддалі 30 км, діє відомий курорт Трускавець.
Східницька історія як курорту розпочалася з сімдесятих років 20 ст., коли інженер О.Стоцький розкрив властивості мінеральних вод типу «Нафтуся», рівнозначним яких немає в Європі і до тепер. Східницькі мінеральні води благополучно лікують недуги нирок і печінки, підвищену і знижену кислотність шлунку, цукровий діабет, діатези та інші хвороби.
Східниця Східниця


Мінеральні джерела Східниці

Східницьке мінеральне родовище нараховує понад 30 джерел та десяток свердловин з мінеральними водами, які відрізняються за хімічним складом. На сьогодні діють 10 джерел і три свердловини:
1. «Нафтуся» слабомінералізована:
з сечогінною дією та високим вмістом органічних речовин:
Джерело №3 –має запах сірководню. Поліпшує циркуляцію крові, підтримує відновленню функції нирок та запобігає росту каміння та їх утворенню, допомагає у лікуванні цукрового діабету.
Джерело №1 – містить органічні сполуки, яі посилюють лікувальний вплив на організм. Розміщене на початку селища, зі сторони в’їзду, неподалік комплексу ДіАнна.
Розміщене на початку селища, зі сторони в’їзду з Борислава, неподалік комплексу Три сини та донька 4*.
Джерело №26 – вода, яка містить органічні речовини в кількості до 12 мг/л. Рекомендована до вживання при сечокам’яній хворобі, хронічних захворюваннях сечовивідних шляхів та нирок, після хвороби Боткіна. Розміщене в лісовій зоні, поруч з базою «Зелений бір».
з вираженою жовчогінною дією:
Джерело №8, 9, 10 – слабо мінералізована вода, рекомендується вживати при захворюваннях печінки і жовчних шляхів. Розміщене в бюветі по вул.Шевченка, поблизу комплексу «ДіАнна».
Джерело №5 – має підвищений вміст органічних речовин. Розміщене по вул.Б.Хмельницького, поблизу санаторію «Верховина»
Свердловина №18 “С” – лікувальна, слабо мінералізована вода типу “Нафтуся”, прозора, з запахом сірководню, з керасиноподібним присмаком. Гідрокарбонатно-сульфатно-натрієва. Її рекомендують хворим для стимуляції жовчоутворюючої функції печінки. Розміщене по вул.Коцюбинського, поблизу комплексу «Санта-Марія»
Свердловина №1 “С” – це слабо мінералізована вода з високим вмістом органічних речовин. Вода цієї свердловини за складом аналогічна до трускавецької “Нафтусі”, але має яскраво виражену біологічну лікувальну дію. Воду “1С” рекомендують пити при лікуванню захворювань печінки та жовчовивідних шляхів, при панкреатитах. Хворим на цукровий діабет ця вода сприяє зменшити окислення організму і акумулювати лужні резерви, має підвищений вміст марганцю. Розміщена по вул.Зарічній, поблизу санаторію «Стожари».
Джерело №25 – вода з вмістом органічних речовин, слабо мінералізована, рекомендується до споживання при гепатитах, циститах, після хвороби Боткіна та після операцій на нирках. Розміщується в лісовій зоні, поруч з базою «Зелений бір»
2. слабомінералізована залізиста:
Джерело №13 – має властивість перетворювати секреторну функцію шлункових залоз, прискорювати утворення еритроцитів у крові, відновлювати вміст гемоглобіну; рекомендується до вживання при захворюваннях печінки, хронічних гастритах. Розміщене по вул.Зарічній, поблизу санаторію «Стожари».
Джерело №15 – вода з високим вмістом заліза, марганцю та вуглекислоти, яка виводить радіонукліди з організму; рекомендується до вживання при хронічних захворюваннях шлунку з пониженою кислотністю. Розміщене в лісовій зоні, поруч з віллою «У Доктора»
3. хлоридно-натрієва
4. Джерело з мінеральною водою типу «Боржомі»:
Свердловина №2 “С” – середньої мінералізації, содова, лужна, гідрокарбонатно-натрієва, з підвищеним вмістом мікроелементів: йоду, брому, кремнієвої кислоти з органічними речовинами. Ця содова вода призначається для лікування захворювань шлунку та кишківника (виразках, хронічних гастритах з нормальною та підвищеною кислотністю). Рекомендується вживати підігрітою до температури 35-45 градусів. Розміщена по вул.Шевченка за автостанцією.

Що лікують на відпочинку в Східниці:


Відпочинок в Східниці поєднують з лікуванням:
• захворювання печінки, нирок
• функціональних захворювань жовчних шляхів і жовчного міхура
• цукрового діабету
• хронічних холециститів, холангітів
• хронічних гепатитів
• хронічних панкриатитів
• хронічних пієлонефритах
• хронічних циститах

Санаторії Східниці


Санаторії Східниці з успіхом лікують захворювань нирок і сечовивідних шляхів, органів травлення, обміну речовин, органів дихання.
Сучасні санаторії Східниці пропонують високий рівень проживання, лікування та комфорту.
Медичні центри санаторіїв оснащені сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням. Також пропонуються новітні СПА-зони та номери для вибагливих гостей.
готель ДіАнна готель Київська Русь

Готелі в Східниці та приватний сектор Східниці


Якщо Ви обрали відпочинок в Східниці без проходження лікувальних і оздоровчих процедур, тоді на курорті Східниця до Ваших послуг сучасні приватні вілли з комфортними номерами, невеличкі міні-готелів або дерев’янні котеджі за помірними цінами. Більшість готелів та вілл пропонують дієтичне харчування та оздоровчі процедури, такі як масаж, лікувальні ванни, душ-масаж, фізіотерапію.

Як доїхати в Східницю?


Дістатися до селища Східниця можна автомобілем, автобусом або на таксі. Зі Львова та Трускавця щоденно курсують маршрутні таксі за графіком. Також можна замовити трансфер до курорту.