38(098)966-8-222, (093)42-400-42 info@top-hotels.in.ua

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
Імя*
Прізвище*
Email*
Телефон моб.*
Країна*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
38(098)966-8-222, (093)42-400-42 info@top-hotels.in.ua

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
Імя*
Прізвище*
Email*
Телефон моб.*
Країна*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Прага, яку варто відвідати

Прага займає своєрідне місце серед столиць Європи. Вона притягує, чарує і вабить до себе. Встояти перед магією краси Карлова моста, Собору Святого Вітта, багатовіковими традиціями чеського пива неможливо.
У 850 році на березі Влатви розташовувалося торгове містечко. Для його захисту від навал, були зведені дві фортеці: Празький Град і Вишеград. Звідси починається історія Праги.
Празький Град Князь Боржівой збудував, користуючись «підручним» матеріалом: фортеця була споруджена з дерева. Її оточував рів, повний води, обнесений частоколом. На центральній площі улаштовувався палац князя – досить низька будівля на міцній кам’яній підставі. Сьогодні він повністю зруйнований, зараз на ньому знаходиться Владиславский зал.

Старомістська площа

Тут відбувалися і відбуваються найбільш значущі в житті Праги, та Чехії зокрема, події. Коронація королів, оприлюднення королівських указів, публічні страти і – це вказує на історичний центр столиці. На площі знаходяться куранти, за якими перевіряють час чехи – Празький Орлой, Тинський костел.

Собор святого Віта
Храм зводили без малого 700 років це найвідоміший довгобуд. Сьогодні це резиденція Празького архієпископа і головний собор столиці. Щоб оглянути храм, королівську усипальницю, розташовану в ньому, буде потрібно кілька годин. Пишність готичної архітектури, вітражі, які можна порівняти з творами мистецтва, особлива атмосфера святого місця ще довго будуть розбурхувати пам’ять мандрівника. Багато хто стверджує, що ввечері, вийшовши з храму, можна відчути, що зараз вік так п’ятнадцятий. Перевірити справедливість цього твердження легко: побачити собор своїми очима.
Тинський костел
Це найвідоміше для всіх туристів-паломників місце. Храм Діви Марії відомий в цілому світі.

Злата улочка

Злата вуличка – цю вулицю слід відвідати відразу по приїзду в Прагу. Ця тісна вуличка добре зберегла дух Середньовіччя. В епоху лицарів це місце називали «Чорною дірою». У двоповерхових будинках жили чорнокнижники і алхіміки, яких вважали чаклунами і покровителями зла. Сьогодні вулиця по-справжньому Злата: вона давно стала величезною сувенірною лавкою, щоб потрапити сюди, потрібно за 40 крон купити квиток.

Ринок Хавель

Найдавніша торгова площа Праги, яку відкрили ще в 14 столітті. Ще століття тому тут продавали різноманітні харчі, а сьогодні це місце незлічимих подарунків і сувенірів. Ринок працює щодня, без вихідних і свят. Тут можна купити усякі втішні дрібниці на згадку про Прагу. До Різдва площу прикрашають мільйонами вогнів, і вона стає казково радісною.

Карлов Міст

Карлов міст – одне з сучасних чудес світу. Він об’єднує райони Старе Місто і Мала Страна. Відомо, що перший камінь у фундамент будівництва був закладений рано вранці, в 5:31, 9 липня 1357 року королем Карлом IV. Звідси магічна цифра 1-3-5-7-9-7-5-3-1 змушує жителів і гостей Праги вірити, що всі бажання, які загадуються переходячи Карлів, обов’язково збудуться.

Празький Національний театр

На зведення цього театру у 18 столітті кошти збиралися у представників всіх класів тодішнього суспільства без винятку. Таким чином, можна сказати, що чудовий Празький театр був побудований «всім світом».

Палац Жофін

В центрі Праги, на Слов’янському острові, розташувався Знаменитий палац Жофін. Палац вважається однією з головних прикрас чеської столиці. Він зведений в стилі неоренесансу.
Свого часу Слов’янський острів служив місцем зустрічі багатьох відомих історичних особистостей, діячів культури, які з великим задоволенням користувалися гостинністю палацу. За останні роки нічого не змінилося, і будівля досі залишається популярною у жителів і гостей Праги. Палац Жофін став справжнім символом міжнародних, політичних, соціальних, ділових та культурних подій державної ваги.

Фонтан Краннера

Фонтан працює в період з початку травня до кінця вересня.
Висота фонтану становить 22 метри – його вважають найвищим в Чехії. Розташований Фонтан Краннера на набережній Бедржиха Сметани, в мальовничому парку.
Статуя короля Франца Йосифа красується на постаменті, який оточує 8 незвичайних скульптур, висота яких становила по 140 сантиметрів кожна. Ці невеликі скульптури символізували собою Мистецтво, Землеробство, Промисловість, Науку, Мир, Достаток, Гірничу справу та Торгівлю. Під цими скульптурами знаходилися ще 16 фігур по 170 сантиметрів. Вони були символами колишніх чеських регіонів.

Рудольфінум

Місце на площі Яна Палаха. Перший культурний центр Європи. Поряд з Національним театром і Народним музеєм вважається найважливішим символом чеського національного відродження. Цю будівлю подарував пражанам Чеський ощадний банк.

Стіна Джона Леннона

Маленький оазис свободи, який так і не змогли винищити в 1980-і роки, коли перші обриси майже святого лику Джона Леннона почали вимальовуватися на стіні пам’яті. Після його смерті тут з’являлися цитати з пісень, портрети колишнього «Бітла» і «жовті субмарини».

Празький музей пива

Більшість людей погоджується, що у Празі найсмачніше пиво на планеті. У Чехії пивоваріння почалося з 1087 р., про що є записи в літописах. Небесний покровитель пивоварів – чеський святий Вацлав. Поєднати приємне з корисним можна в унікальному Празькому музеї пива, розташованому в непоказній будівлі. Це пивний бар з величезним неповторним вибором світлого, темного, фільтрованого, нефільтрованого пива (30 сортів).

Пивна «У Медвідку»

Цей ресторан і пивоварня входить в п’ятірку лідерів виробництва пива. Власники пабу стверджують, що вперше улюблений напій був зварений ще в 1400 році.

Кав'ярня Slavia

З давніх-давен тут збираються кращі представники свого часу. Старовинний витончений кришталь, важкі столи з мармуру, меблі часів королів дозволяють думати, що століття не владні над традиціями. Чашечку фірмової кави «Slavia» коштує 5 євро.

Цей та інші тури можна замовити також за тел. 098 96 68 222

Бронюйте тур До Праги!

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш контактний номер телефону (обов'язково)

Ваше повідомлення