38(098)966-8-222, (093)42-400-42 info@top-hotels.in.ua

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
Імя*
Прізвище*
Email*
Телефон моб.*
Країна*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
38(098)966-8-222, (093)42-400-42 info@top-hotels.in.ua

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
Імя*
Прізвище*
Email*
Телефон моб.*
Країна*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Ізраїль

Ізраїль – надзвичайна країна! У ній кожен знайде дещо для себе: від славних цілющих і косметологічних властивостей Мертвого моря, багатої культурної спадщини, активного відпочинку в пустелі Негев до прекрасного морського відпочинку на Червоному морі в Ейлаті.

Основні міста і курорти Ізраїлю
Єрусалим – вічне місто, святе місто, місце паломництва віруючих цілих трьох світових релігій – християнства, іудаїзму, ісламу.
Місто розкинулося на схилах Іудейських гір, а історія його налічує більше 5 тисяч років. Єрусалим вражає контрастом старовини і сучасності.
В старому Єрусалимі не можна їздити на авто, оглядати його визначні пам’ятки дозволено тільки пішки.
Храмова гора – Святе місце для всіх трьох релігій. Для євреїв – її Західна стіна; для мусульман – мечеті, розташовані тут; для християн – Храм Гробу Господнього і безліч церков на тих місцях, де ступала нога Ісуса.
На околиці Єрусалиму є містечко з населенням близько 30 тис. осіб. Це легендарний Віфлеєм, батьківщина царя Давида і місце, де народився Ісус Христос. Нині місто є адміністративним центром Палестинської автономії. Місто пам’ятає про тисячолітні традиції і живе звичайним сучасним життям. Відпочинок в Єрусалимі комфортний: є готелі самих різних рівнів, безліч кафе, ресторанів, сувенірних крамниць і магазинів, гарне транспортне сполучення.

Мертве Море – це не море, а велике солоне озеро, що знаходиться на 430м нижче рівня моря між Ізраїлем, Йорданією і Палестиною. Мертве море – одне з найдивовижніших місць на планеті. Головний атракціон – поплавати в морі не вийде, можна лише «повалятися» на воді, читаючи улюблену книгу або газету, – настільки щільною є вода, що містить майже всі мінерали таблиці Менделєєва. Звідси – цілющі властивості води Мертвого моря. В окрузі є велика кількість селенових термальних джерел і лікувальні грязі. Щороку рівень Мертвого моря падає приблизно на 1 м. Так як водойма є безстічною, то це означає, що відбувається активне випаровування, яке буквально насичує повітря і створює унікальний купол, який поглинає ультрафіолет. Таким чином, засмагати тут абсолютно безпечно. Головний сувенір тутешніх місць – знаменита косметика Мертвого моря. Відпочинок і лікування на Мертвому морі можна урізноманітнити численними екскурсіями по країні. Шлях від курорту до Єрусалиму займе не більше 2 годин.

Курорти Червоного моря
Ейлат Ейлат – найпівденніша, сама спекотна частина країни, розташована на узбережжі Акабської затоки (Червоне море). Дощів тут практично не буває, відпочивати і купатися можна цілий рік.
Ейлат – відомий курорт з відмінною інфраструктурою відпочинку. Готелі тут найрізноманітніші – це і сучасні комплекси по системі «все включено», і скромні гостьові будинки, які надають тільки нічліг. В Ейлаті рифи розташовані дуже близько до берега, далеко можна і не їхати. Ейлат місто безмитної зони. Насичена й екскурсійна програма в Ейлаті: відвідування мідних копалень царя Соломона і заповідника Тимна, одноденні поїздки в Єрусалим або на Мертве море, екскурсія в древнє рожеве місто Петра (Йорданія знаходиться всього в парі годин шляху). Можна зробити оглядову екскурсію по місту і відвідати одну з найяскравіших пам’яток – фабрику по обробці ейлатського каменю “Cadurit”, відвідати заповідник Хай-Бар в 40км від міста. А ще морські прогулянки, джип-сафарі, водні лижі, нічні клуби, ресторани, бари, дискотеки – одним словом, в Ейлаті присутні всі принади морського курорту.

Курорти і міста Середземного моря
Тель-Авів («пагорб весни»), друге за величиною місто Ізраїлю. Тель-Авів – саме світське місто в країні; місто, яке ніколи не спить, життя тут кипить цілодобово. Тель-Авів ділиться на кілька районів, кожен має своє обличчя. Місто розтягнулося на 15 км по узбережжю Середземного моря. Завдяки своєму розташуванню в центрі Ізраїлю, тут можна не тільки купатися і засмагати, а й здійснювати екскурсії по визначних пам’ятках країни. Єрусалим і Хайфа знаходяться всього в годині їзди від Тель-Авіва; 2 години займе дорога до Мертвого моря або Галілеї. Є що подивитися і в самому місті прогулятися вузенькими вуличками древнього Яффо з незліченними художніми галереями, ресторанчиками, сувенірними крамничками; поторгуватися на шук Кармель в єменських кварталах (найбільший базар під відкритим небом), помилуватися тваринами в місцевому зоопарку Сафарі, побродити по зелених галявинах і саду каменів парку Яркон, помедитувати під шум хвиль в одному з ресторанчиків красивою набережною.

Хайфа Хайфa – діловий і фінансовий центр країни, найбільше місто-порт. Незважаючи на те, що Хайфа – столиця бізнесу, тут можна дуже непогано відпочити: пляжні готелі розташовуються подалі від порту, а розташування міста дозволяє зробити екскурсії в північну частину країни, де є чимало пам’яток. Місто спускається сходинками зі схил гір до моря. Для зручності гостей і жителів збудовано велику кількість сходів, багато хто з них мають оглядові майданчики, що дозволяють милуватися краєвидами.

Герцлія – якщо вам потрібен виключно шикарний відпочинок в Ізраїлі, то вам пряма дорога в Герцлія. Це невелике елітне курортне містечко, що розкинулося вздовж найчистішого шестикілометрового пляжу на шляху з Тель-Авіва в Нетанію. Тут є власне «селище мільйонерів», забудоване віллами і готелями класу люкс, з набережної, заповненої бутиками, брендовими магазинами і дорогими ресторанами, з власної гаванню для яхт і аеродромом для приватних літаків. Відпочинок в Герцлії – переважно пляжний.

Нетанія – популярний курорт на березі Середземного моря, Ізраїльська Рів’єра. По довжині берегової лінії, яка становить 13,5км, і, відповідно, по протяжності пляжів, Нетанія перевершує всі міста Ізраїлю. Центр міста забудований невисокими будинками білого кольору в лаконічному і функціональному стилі «баухаус», настільки популярним в Тель-Авіві. До розваг і визначних пам’яток Тель-Авіва можна дістатися за все півгодини, Хайфа знаходиться трохи далі – до неї потрібно їхати близько 50 км.
У самій Нетанії пропонується, в основному, досить недорогий пляжний відпочинок; пам’яток тут не багато. Якість піску чудова, вісім пляжних зон узбережжя повністю обладнані всім необхідним, а готельна база досить різноманітна. НГеографічне положення, клімат, помірні ціни гарантують приємний відпочинок.

Для туристичної поїздки в Ізраїль громадянам України віза не потрібна.

Столиця: єрусалим
Валюта: Новий Ізраїльський Шекель (NIS), в шекелі 100 агорот
Віросповідання: іудаїзм.

Загоряти і купатися в Ізраїлі можна цілий рік! Потрібно тільки вибрати «правильне» море. Для екскурсій, все-таки, краще осінь, зима або весна.
Весна і осінь – традиційний «оксамитовий» сезон практично в будь-якому регіоні.
Влітку (середина травня – початок вересня) жарко всюди, а в районах з великою кількістю опадів дуже душно.
В Ізраїлі не потрібно дивуватися скрупульозності і підвищених заходів обережності щодо забезпечення безпеки.
Якщо у вас запланована екскурсія по релігійних місць, потурбуйтеся, щоб коліна і плечі були прикриті, а у жінок була хустка.
“Шабат шалом” – пам’ятаємо, що в суботу не працюють банки, більшість закладів, музеї, суспільний транспорт (будь-яка робота заборонена з вечора п’ятниці до кінця дня суботи).

бронюйте вже

РЕКОМЕНДОВАНІ ГОТЕЛІ ІЗРАЇЛЯ

PRIMA CITY HOTEL ТЕЛЬ АВІВ
ТЕЛЬ-АВІВ
PRIMA CITY HOTEL 4*
ВІД 50500 ГРН

DAN PANORAMA HOTEL ТЕЛЬ АВІВ
ТЕЛЬ-АВІВ
DAN PANORAMA HOTEL 4*
ВІД 61400 ГРН

LEONARDO INN
МЕРТВЕ МОРЕ
LEONARDO INN 3*
ВІД 49800 ГРН

CROWNE PLAZA
МЕРТВЕ МОРЕ
CROWNE PLAZA 5*
ВІД 69800 ГРН

РЕКОМЕНДОВАНІ ТУРИ