38(098)966-8-222, (093)42-400-42 info@top-hotels.in.ua

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
Імя*
Прізвище*
Email*
Телефон моб.*
Країна*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login
38(098)966-8-222, (093)42-400-42 info@top-hotels.in.ua

Login

Sign Up

After creating an account, you'll be able to track your payment status, track the confirmation and you can also rate the tour after you finished the tour.
Username*
Password*
Confirm Password*
Імя*
Прізвище*
Email*
Телефон моб.*
Країна*
* Creating an account means you're okay with our Terms of Service and Privacy Statement.

Already a member?

Login

Болгарія

Болгарія – це туристична родзинка південного сходу Європи.
Болгарія вважається ідеальним місцем для пляжного відпочинку і пропонує гірськолижні курорти, які активно розвиваються.
Ціни на відпочинок в Болгарії для українського туриста відрізняються ціновою лояльністю, зручністю проїзду. Для відпочинку в Болгарії потрібна віза.
Болгарія з 2007 року повноправний член Євросоюзу.
Столиця: Софія
Валюта: лев
Віросповідання: східно-православне віросповідання.
Чорне море омиває Болгарію зі східного боку. Відкриття купального сезону – в травні і триває воно до жовтня. Морська вода прогрівається до 23-25С в літній період.
При в’їзді в країну необхідно декларувати ввезені коштовності, відео-, кіно-, фотоапаратуру, які гарантовано будуть і вивезені з країни.
Телефони для екстрених викликів: Поліція – 166. Пожежна охорона – 160. Швидка медична допомога – 150.
Національні особливості: болгари відрізняються однією цікавою особливістю в спілкуванні: якщо мається на увазі згода – «так» – візуально це підтверджується мотанням голови аналогічно відмови «ні», і навпаки.
КУРОРТИ БОЛГАРІЇ


Албена Албена – один з найкрасивіших і популярних курортів Болгарії. Має обмежений в’їзд. Курорт – володар нагороди “Блакитний прапор” за екологічну чистоту курорту. До курорту примикає національний парк – заповідник «Балтата».
Пляжі: пляжна смуга з дрібного золотистого піску простягнулася на 7 км, шириною до 150 м. Для всіх відпочиваючих парасолі і шезлонги – безкоштовно. На півночі курорту знаходиться дикий пляж для любителів усамітненого відпочинку.
Рекомендований: для відпочинку людей різного віку, для сімейного відпочинку з дітьми, для молоді


БалчикБалчик розташований в північній Болгарії. Балчик – стародавнє місто, засноване греками більше 2,5 тисяч років тому.
Пляжі: в центрі курорту, в районі палацу, спуск у воду – по драбинках, дно – піщане, набережна – бетонна. У східній частині курорту піщані пляжі, з лежаками і парасольками, кафе і барами, пологим входом і чистою водою. На захід – дикі кам’янисті пляжі, вхід в море – по валунах, слизький. Пляжі тут не закріплені за готелями.
Рекомендований: для відпочинку людей різного віку, для сімейного відпочинку з дітьми, для молоді.


ЄленітеЄленіте являє собою відмінний приклад оптимального поєднання ціни розміщення та якості відпочинку на болгарському Причорномор’ї.
Клімат: схил гори Стара Планіна захищає Єленіте від північних вітрів, насичене іонами йоду повітря, настільки корисне при лікуванні різних легеневих захворювань. Велика кількість зелені, хвойних дерев і кактусів забезпечує більш чисте повітря і дарує таку необхідну в жаркий сезон прохолоду.
Пляж: піщаний, довжиною більше одного кілометра.
Інфраструктура: аквапарк «Атлантида», з безкоштовним входом для всіх відпочиваючих. А ще для дітей є оригінальний дитячий клуб «Алладін» – своєрідна зменшена копія східного палацу, створеного за мотивами казок «1000 і однієї ночі». Щодня з 10.00 до 17.00. тут працюють привітні аніматори, готові пропонувати маленьким гостям курорту різноманітні ігрові та пізнавальні програми.
Рекомендований: для сімейного відпочинку.


Золоті піскиЗолоті Піски – унікальна природа, мальовничий ліс, чудові пляжі з дрібним золотистим піском, чисте ласкаве море, сонце, мінеральні джерела, незабутня атмосфера, широкий вибір розваг в денний і вечірній час.
Пляжі: пляжна смуга довжиною 4 км, ширина – місцями 100 м. Море біля берега дрібне, дно чисте, проте вхід в воду – не такий пологий, як на Сонячному Березі або в Албені.
Інфраструктура: численні ресторани, бари, нічні клуби, дискотеки, мінеральні басейни з водними гірками тощо. Працює «місто» водних атракціонів «Акваполіс» площею в 40 тис. кв.м.


НесебрНесебр розташований в південно-східній Болгарії. Район старого міста Несебр включений в список світової спадщини ЮНЕСКО.
Пляжі: Вважається, що по всьому узбережжю Чорного моря немає краще пляжу несебрского. Неймовірно дрібний і чистий золотистий пісок покриває велику косу між містом Несебр і селом Равда. Безпосередньо біля берега можна побачити прекрасні дюни.
Рекомендований: для відпочинку людей старшого віку.


ОбзорОбзор – одне з найстаріших болгарських міст.
Пляж: простягнувся вздовж Обзору на 6 км. Вхід в море тут досить крутий, але є місця з досить пологими мілинами. Море на курорті чисте, так як Обзор розташований на мисі, який виступає у відкрите море. Температура води тут зазвичай трохи тепліше, ніж в Албені і Золотих Пісках.
Інфраструктура: велика кількість маленьких готелів сімейного типу. У місті Обзор буде досить комфортно тим туристам, які бажають спокійно провести відпустку і люблять піші прогулянки. Тут відпочинок помітно дешевше, ніж на більш іменитих курортах Болгарії.
Рекомендований: для лікування бронхіальних і астма-бронхіальних захворювань, завдяки унікальним природно-кліматичних умов, що поєднує морський, гірський, і лісове повітря.


Сонячний берегСонячний Берег – найбільший і найпопулярніший курорт Болгарії, розташований в південній частині її чорноморського узбережжя. Рівнинна місцевість, закрита гірським масивом, багата хвойно-листяна рослинність. Середня температура повітря влітку – 25-28 градусів, температура води – 22-24 градуси. Курорт Сонячний Берег заслужив міжнародну нагороду “Блакитний прапор” за дбайливе ставлення до місцевих природних ресурсів.
Пляжі: простягаються на 8 кілометрів і досягають 60 метрів в ширину, пісок тут дрібний і чистий, золотистого кольору, який утворює в деяких місцях дюни.
Рекомендований: для сімей з маленькими дітьми: вхід в воду дуже пологий, море спокійне, без великих хвиль, а морська вода – найчистіша.

бронюйте вже